Trening Funkcjonalny we Wrocławiu

RUCH TO ZDROWIE, DAR,
MOŻLIWOŚCI I KREATYWNOŚĆ

WEJDŹ W PRAKTYKĘ treningu funkcjonalnego i osiągnij SWÓJ CEL

Na moich treningach ogólnorozwojowych rozwijamy mobilność, motoryczność, koordynację motoryczną, gibkość (siła + elastyczność) poczucie rytmu i tzw. timing, ćwiczenia amortyzujące ciało, ćwiczenia oddechowe, prawidłowe odruchy, dynamikę. Budzimy strategię, taktykę, spryt i zwinność w orientacji przestrzennej ciała, jak i orientacji przestrzennej z otoczeniem. W trakcie treningu funkcjonalnego klient nabiera głębszego zrozumienia swoich możliwości, akceptacji do obecnego stanu psychofizycznego oraz gotowości do ewentualnych transformacji, które mogą pomóc zmienić dotychczasowe nawyki. Ważną częścią pracy jest trening kondycyjny, wytrzymałościowy i relaksacyjny. Poziom trudności dobieram do obecnego stanu fizycznego klienta.

Główne zagadnienia treningu personalnego

Indywidualne sesje treningowe z trenerem osobistym

Prezentowany trening ogólnorozwojowy jest wynikiem mojej wieloletniej praktyki sztuki walk, sportu, tańca. Wybrane narzędzia treningowe wspierają mobilność, motoryczność, dynamikę, stabilizację ciała, orientację w przestrzeni, inteligencję ruchową oraz pomagają utrzymać ciało w dobrej kondycji psychofizycznej. Moja praktyka jako trenera personalnego widoczna w treningu funkcjonalnym wspiera plastyczność mózgową, wykształca prawidłowe połączenia dwóch półkul mózgowych, a tym samym ich neuro–plastyczną integrację. W trakcie warsztatów sprawnościowych pracuję również na budowaniem sylwetki ciała poprzez ćwiczenia na własnym ciężarze ciała. Jako trener wspieram w procesach poprawy kondycji, wydolności oddechowej i wytrzymałości mięśni. Mój trening indywidualny pomaga budować solidne fundamenty mentalno–fizyczne, a tym samym uczy w jaki sposób wnieść transformację w dialog w zróżnicowanym społeczeństwie.

Trening jest formą dialogu ruchowego

Moim kierunkiem jest ciało świadome: gibkie, elastyczne, wytrzymałe, odblokowane, obecne, czujne, oraz w przepływie.

Sesja treningu personalnego dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Moją rolą jest proponowanie oraz wskazywanie kierunku treningu ogólnorozwojowego i ścieżki rozwoju, zawsze jednak z uwzględnieniem obecnego stanu psychofizycznego klienta.

Rozpocznij swój trening funkcjonalny

skontaktuj się

przedstaw cele

osiągnij rezultaty

Rekomendacje

Bardzo polecam! Wspaniałe zajęcia które otwierają nie tylko ciało ale i głowę. Dużo konkretnych propozycji, które działają, wiedza poparta bogatym doświadczeniem, holistyczne podejście. A do tego wielka pasja, zaangażowanie i ogromne wsparcie ze strony Kuby. Na treningi chodzę od 3 lat i ciągle odkrywam w nich coś nowego dla siebie. Dziękuję.
Magdalena Młynarczyk
Bardzo ciekawy człowiek, prawdziwy fascynat tego co robi! Czuć to zarówno na zajęciach grupowych jak i indywidualnych. Zawsze świetnie przygotowany. Widać lata praktyki ruchowej różnych specjalności, co przekłada się na nieskończoność niesamowitych narzędzi do rozwoju. Dużo mnie nauczył.
Dziękuje!
Miko Szer

Więcej rekomendacji

indywidualne podejście w treningu personalnym

Moją rolą jest proponowanie, wskazywanie oraz wsparcie w indywidualnym kierunku treningowym. Wykorzystuję w tym celu zdobytą wiedzę, doświadczenie, nowe praktyczne pytania przy jednoczesnym dialogu, analizie, indywidualnych potrzeb i możliwości klienta.