Trening Funkcjonalny we Wrocławiu

oddech
ruch
transformacja

Trening ogólnorozwojowy z trenerem personalnym we Wrocławiu

Wierzę, że rozwój możliwy jest przede wszystkim dzięki świadomemu skonfrontowaniu tego, co znamy, z bogactwem tego, co niepoznane.        Proces ten rozumiem jako narzędzie do odkrywania różnorodności ekspresji ludzkiej, co daje nam świeże spojrzenie na problemy współczesnego człowieka

trening
PERSONALNY we wrocławiu

To ponad 30 lat doświadczeń rozumianych jako zbiór najważniejszych praktycznych mentalno - fizycznych narzędzi treningowych. Służą one do świadomej stymulacji, transformacji nawyków i wzorców ruchowych.

Celem treningu personalnego jest odkrywanie zasobów energetycznych, ekspresyjnych, a przede wszystkim możliwości uwolnienia autentycznych impulsów ruchowych i sił dynamicznych. Różnorodne narzędzia treningowe, które są obecne w prowadzonych przeze mnie warsztatach ruchowych budzą wiele możliwości kinetycznych ciała i zmniejszają ryzyko powstawania urazów oraz kontuzji. Różnorodność stymulacji proprioreceptywnej, układu nerwowo – powięziowo – mięśniowego oraz koordynacji słuchowo – wzrokowo – ruchowej, prowadzą do korzystnych zmian na poziomie czucia i myślenia o ciele zarówno w pracy solowej, z partnerem oraz w orientacji z przestrzenią.

Indywidualne sesje treningowe z trenerem osobistym

Sesje u wykwalifikowanego trenera personalnego skierowane są do osób zorientowanych na odkrywanie własnej cielesności i poszukujących narzędzi treningowych w swoim rozwoju bez względu na profesję i wiek.

Prezentowany trening ogólnorozwojowy jest wynikiem mojej wieloletniej praktyki sztuki walk, sportu, tańca, teatru i terapii ciałem. Wybrane narzędzia treningowe wspierają mobilność, motoryczność, dynamikę, stabilizację ciała, orientację w przestrzeni, inteligencję ruchową oraz pomagają utrzymać ciało w dobrej kondycji psychofizycznej. Moja praktyka jako trenera personalnego widoczna w treningu funkcjonalnym wspiera plastyczność mózgową, wykształca prawidłowe połączenia dwóch półkul mózgowych, a tym samym ich neuro–plastyczną integrację. W trakcie warsztatów sprawnościowych pracuję również na budowaniem sylwetki ciała poprzez ćwiczenia na własnym ciężarze ciała. Jako trener wspieram w procesach poprawy kondycji, wydolności oddechowej i wytrzymałości mięśni. Mój trening indywidualny pomaga budować solidne fundamenty mentalno–fizyczne, a tym samym uczy w jaki sposób wnieść transformację w dialog w zróżnicowanym społeczeństwie.

Trening jest formą dialogu ruchowego

Moim kierunkiem jest ciało świadome: gibkie, elastyczne, wytrzymałe, odblokowane, obecne, czujne, oraz w przepływie.

Ciało gotowe do wejścia w fizyczny różnorodny dialog w świadomym oddechu, rytmie i poruszonymi zmysłami. Każdy trening personalny może być szansą na odkrywanie autentycznego języka ekspresji ruchowej. Sesja treningu personalnego dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Moją rolą jest proponowanie oraz wskazywanie kierunku treningu ogólnorozwojowego i ścieżki rozwoju, zawsze jednak z uwzględnieniem obecnego stanu psychofizycznego klienta.

Rozpocznij swój trening funkcjonalny

skontaktuj się

przedstaw cele

osiągnij rezultaty

Główne zagadnienia treningu personalnego

WEJDŹ W PRAKTYKĘ treningu funkcjonalnego i osiągnij SWÓJ CEL

Na moich treningach ogólnorozwojowych rozwijamy mobilność, motoryczność, koordynację motoryczną, gibkość (siła + elastyczność) poczucie rytmu i tzw. timing, ćwiczenia amortyzujące ciało, ćwiczenia oddechowe, prawidłowe odruchy, dynamikę. Budzimy strategię, taktykę, spryt i zwinność w orientacji przestrzennej ciała, jak i orientacji przestrzennej z otoczeniem. W trakcie treningu funkcjonalnego klient nabiera głębszego zrozumienia swoich możliwości, akceptacji do obecnego stanu psychofizycznego oraz gotowości do ewentualnych transformacji, które mogą pomóc zmienić dotychczasowe nawyki. Ważną częścią pracy jest trening kondycyjny, wytrzymałościowy i relaksacyjny. Poziom trudności dobieram do obecnego stanu fizycznego klienta.

opinie

Bardzo polecam! Wspaniałe zajęcia które otwierają nie tylko ciało ale i głowę. Dużo konkretnych propozycji, które działają, wiedza poparta bogatym doświadczeniem, holistyczne podejście. A do tego wielka pasja, zaangażowanie i ogromne wsparcie ze strony Kuby. Na treningi chodzę od 3 lat i ciągle odkrywam w nich coś nowego dla siebie. Dziękuję.
Magdalena Młynarczyk
Bardzo ciekawy człowiek, prawdziwy fascynat tego co robi! Czuć to zarówno na zajęciach grupowych jak i indywidualnych. Zawsze świetnie przygotowany. Widać lata praktyki ruchowej różnych specjalności, co przekłada się na nieskończoność niesamowitych narzędzi do rozwoju. Dużo mnie nauczył.
Dziękuje!
Miko Szer

indywidualne podejście w treningu personalnym

Moją rolą jest proponowanie, wskazywanie oraz wsparcie w indywidualnym kierunku treningowym. Wykorzystuję w tym celu zdobytą wiedzę, doświadczenie, nowe praktyczne pytania przy jednoczesnym dialogu, analizie, indywidualnych potrzeb i możliwości klienta.

Postaw na rozwój osobisty z trenerem personalnym we wrocławiu

HOLISTYCZNY POGLĄD TRENERA OSOBISTEGO Z WROCŁAWIA NA ZDROWE CIAŁO I UMYSŁ

Jako certyfikowany trener osobisty posiadam wiedzę z zakresu przygotowania motorycznego, ale też pracy nad oddechem, które wspólnie przekładają się na zdrową, wymarzoną sylwetkę, a także zdrowy umysł. Dzięki mojemu zestawowi ćwiczeń masz szansę zwiększyć masę mięśniową, popracować nad ogólną postawą ciała, a także zniwelować negatywne skutki stresu, nerwicy i lęków właśnie za sprawą świadomego oddechu. Moim celem jest przekazanie wiedzy na temat odpowiednich technik oddechowych, a także wskazówek w zakresie treningu siłowego, abyś był zadowolony ze swojej sylwetki, ale też zdrowia psychicznego. Połączenie pracy nad ciałem, przy jednoczesnym oddziaływaniu na aspekty psychiczne przynosi wymierne efekty w postaci zrelaksowanego organizmu, lepszej jakości snu, a finalnie lepszego samopoczucia i życia.