Warsztaty MOVEMENT

Warsztaty firmowe

interakcje - movement - playfight - komunikacja

FIRMA TO JEDEN ORGANIZM

ZDROWY RUCH TO ZDROWE CIAŁO. ZDROWE CIAŁO TO KREATYWNY RUCH. KREATYWNOŚĆ WYZWALA POZYTYWNE EMOCJE I ENERGIĘ. POMIMO RÓŻNIC W ZADANIACH, WYNIKAJĄCYCH Z OKREŚLONYCH FUNKCJI I ROLI, FIRMA TO JEDNO CIAŁO.

POMIMO RÓŻNIC W ZADANIACH, WYNIKAJĄCYCH Z OKREŚLONYCH FUNKCJI I ROLI, FIRMA TO JEDNO CIAŁO. Warsztaty interakcje – movement – playfight – komunikacja pozwolą Tobie zwiększyć umiejętności ruchowe, motoryczne oraz koordynacyjne. Ćwiczenia budzą również instynkt, intuicję oraz kreatywność. To wszystko zachodzi po przez różnorodność ruchową a tym samym stymulację określonych ośrodków mózgowych i ich lepszą komunikację oraz integrację. Wiele współczesnych badań naukowych to udowodniły. To proces, który również w dużym stopniu przekłada się na nasze relacje ze swoim ciałem. Nabieramy większej odwagi do swojego ciała, do siebie, do swoich myśli, decyzji, relacji z przyjaciółmi, współpracownikami oraz otoczeniem. Zdrowe funkcjonalne ciało pozwala utrzymać zdrową i dobrą relację ze sobą co pracuje na korzyść WSPÓLNEGO DOBRA.

sesje oddechowe online
Jakub Gontarski-oddech-ruch-transformacja

INTERAKCJE - MOVEMENT - PLAYFIGHT - KOMUNIKACJA

Warsztaty po przez swoją różnorodność i dynamikę uwalniają napięcia i stres co przekłada się na efektywny poziom energii oraz lepszą wydajność. Gry interaktywne(playfight), ćwiczenia prozdrowotne i relaksacyjne, polepszają jakość ruchu, mobilność ciała oraz jego funkcjonalność. Ćwiczenia wspierają pracę zdrowego kręgosłupa, bioder, kolan i obręczy barkowej. Movement – to praktyka szeroko pojętego ruchu, który na świecie nazywany jest Movement Culture – czyli kultura ruchu, ktora nie przynależy ściśle do określonej tradycji ruchu a raczej czerpie z ich różnorodności. Interakcje – to ćwiczenia/zadania, które mają na celu w pozytywny sposób sprowokować uważność, obecność oraz tzw “timing” czyli świadomość wyczucia czasu. Playfight – to praktyka zaczerpnięta ze sztuk walk a w szczególności ze sportów walk takich jak: zapasy, judo, brazylijskie jiu-jitsu ale również brazylijską capoeira. Jednak w tej grze ciał nie chodzi o zrobienie krzywdy tylko o sprowokowanie między dwojgiem “graczy” taktyki, sprytu, strategii ruchowej oraz odwagi a to wszystko w bezpiecznych warunkach. Świetna zabawa, która podnosi poziom pozytywnej energii, uważności oraz mocy. Komunikacja to przestrzeń, w której uczestnicy łączą te wszystkie aspekty w dialog, relacje, w umiejętność wzajemnego słuchania oraz inspiracji ruchowej. Na koniec pojawią się techniki relaksacyjne, które są również nierozłącznym elementem warsztatu.

POZYTYWNA ZMIANA zaczyna się teraz

Ćwiczenia pobudzają pracę określonych receptorów ciała, ośrodków mózgowych, które Wspierają plastyczność mózgu i jego prawidłowe połączenia między lewą a prawą półkulą mózgu. Podczas warsztatu interakcje – movement – playfight – komunikacja nie zabraknie podstawowej tematyki związanej z oddechem i jego najważnieszymi aspektami oraz funkcjami, które wspierają zdrowie. Dowiesz się o bezcennej roli nosa oraz mięśnia przepony, które razem przyczyniają się do rozwoju prawidłowych wzorców oddechowych. poznasz dostęp do naturalnej odporności organizmu, zdrowia, wysokiego poziomu energii.
Wnieś pozytywną wibrację w przestrzeń swojej firmy

Rekomendacje

Bardzo ciekawy człowiek, prawdziwy fascynat tego co robi! Czuć to zarówno na zajęciach grupowych jak i indywidualnych. Zawsze świetnie przygotowany. Widać lata praktyki ruchowej różnych specjalności, co przekłada się na nieskończoność niesamowitych narzędzi do rozwoju. Dużo mnie nauczył. Dziękuje !
 
Miko Szer

Bardzo ciekawe doświadczenie. Niesamowicie przekazana wiedza połączona z nauką oddychania wg metody Butejki. Świetnie przygotowane sesje z dużą uwagą i koncentracją na potrzeby Klienta. Sesje przyniosły oczekiwane rezultaty a nawet więcej. Spokój, równowaga, zmiana nawyków oddechowych znacznie poprawiły komfort mojego życia. Po przechowywanym covidzie i stanach lękowych nie ma śladu. Świadomy oddech zostanie ze mną zapewne już na zawsze. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Dziękuje!

Nadia Lubcke

Jakub to super gość z bardzo przekrojową wiedzą na temat ciała i jego mechaniki. Uważny w trakcie treningu i proponujący ciekawe ćwiczenia. Dba o całościowy rozwój i pracę z oddechem. Polecam dla wszystkich zainteresowanych treningiem i ruchem.

Szymon Strzelczyk 

Więcej rekomendacji

www.jakubgontarski.com
Warsztat: interakcje – movement – playfight – komunikacja 
leader / Jakub Gontarski – certyfikowany trener oddechu, trener personalny oraz samoobrony, kaskader, wykładowca, pasjonat ruchu, praktyk z 30-letnim doświadczeniem