Jakub Gontarski

Witam Was na mojej stronie. Czy wiesz, że ruch i oddech to klucz do harmonii, radości i zdrowia? Masz na to wpływ.

Jestem Kuba i jestem certyfikowanym trenerem oddechowym i ruchowym. Od dziecka pasjonuję się treningiem ruchowym, odkrywaniem możliwości ciała i wpływem na zdrowie oraz potencjał człowieka. Od roku 2016 pracuję z kształtowaniem prawidłowego i świadomego wzorca oddechowego. Prowadzę treningi / kursy indywidualne i szkolenia / kursy dla firm w całej Polsce zarówno na żywo oraz online.

A teraz…. Głęboki Wdech – Swobodny Wydech i zapraszam do współpracy.

Grupowe i indywidualne podejście

Moją rolą jest proponowanie, wskazywanie oraz wsparcie w indywidualnym i grupowym rozwoju. Wykorzystuję w tym celu zdobytą wiedzę, doświadczenie, nowe praktyczne pytania przy jednoczesnym dialogu, analizie, potrzeb i możliwości klienta.

CERTYFIKOWANY INSTRUKTOR NAUKOWYCH METOD ODDECHOWYCH

CELE MOICH NAUKOWYCH SZKOLEŃ oddechowych i ruchowych

Szkolenia Oddechowe

Szkolenie oddechowe w twojej firmie.
Dlaczego to dobra decyzja i jest to ważne?

  • Wspieram koordynację zdrowego funkcjonalnego oddechu i prawidłowych wzorców oddechowych.
  • Szkolenie oddechowe w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy zdrowia, samopoczucia oraz komunikacji.  Podczas szkoleń oddechowych uczestnicy dostają kompedium podstawowej wiedzy z fizjologii oddechu oraz praktyczne naukowe ćwiczenia oddechowe.
  • Ćwiczenia oddechowe można wykonywać w miejscu pracy, w domu oraz na świeżym powietrzu.
  • Ćwiczenia  wspierają prawidłowy transport tlenu do komórek, prawidłową pracę rytmu serca i naczyń krwionośnych, dobry głęboki sen, głęboki stan relaksu, wzrost energii. 

Trening Ruchowy

Warsztaty movement w twojej firmie.
Dlaczego ruch wpływa na efektywność pracy?

  • Ćwiczenia ruchowe pozwalają efektywnie eliminować zmęczenie, stres, niepokój, bóle głowy, nadciśnienie i wspierają w utrzymaniu optymalnego poziomu koncentracji i uważności.  
  • Zdrowy ruch to zdrowe ciało. POMIMO RÓŻNIC W ZADANIACH WYNIKAJĄCYCH Z OKREŚLONYCH FUNKCJI I ROLI, FIRMA TO JEDNO CIAŁSzkolenie movement pozwoli Tobie oraz Twoim pracownikom osiągnąć zamierzony cel.
  • Moje szkolenia movement/ruchowe wykształcają  prawidłowe połączenia dwóch półkul mózgowych, neuro-plastyczną integrację. Uczestnicy dostają profesjonalną wiedzę merytoryczną oraz praktyczną z ćwiczeń ma koordynacje, balans i mobilność ciała.
  • Pomagam w poprawie kondycji i prawidłowej postawy.  Wspieram w profilaktyce zdrowego kręgosłupa, bioder, kolan i obręczy barkowej.