CzĘste pytania

Sprawdź liste zagadnień i pytań przed pierwszym treningiem. 

Treningi odbywają się w profesjonalnej sali niedaleko centrum Wrocławia. W Sali posiadamy profesjonalny niezbędny sprzęt sportowy: maty puzzle, piłki gimnastyczne, piłki z obciążeniem slam Ball, piłki tenisowe, wałek roller, terra bandy (taśmy elastyczne), drewniane kije, platformy boksu, podpórki do pompek, kattlebell, worek bokserski, gumowe noże kraf-maga  i wiele innych. Podczas zajęć na sali nie ma innych trenerów oraz klientów trenujących, to jest ogromny atut na poziomie utrzymania uważności, koncentracji w realizacji celów. Możliwy trening w terenie, las, park bądź dojazd do klienta.

1 konsultacja 120 min, trening: 60 min, 90 min lub dłużej na życzenie klienta.

Luźny sportowy dres, nieograniczający ruchomość ciała. Strój bez ostrych zamków, kieszeni, bezpieczny dla ciała

Woda zeszyt lub notatnik, ciekawość i otwartość

kontakt

Osoby chętne do wzięcia udziału w treningu lub warsztatach proszę o kontakt bezpośrednio przez telefon  lub e-mail. Godziny ustalamy indywidualnie.

TELEFON

791 561 909

EMAIL

jakubgontarski.trener@gmail.com

Training na sali i na świeżym powietrzu

Spotkajmy się we Wrocławiu

Zapraszam na treningi indywidualne, sesje oddechowe oraz warsztaty we Wrocławiu. Podczas treningu indywidualnego, jak i podczas zajęć grupowych  nie ma innych osób trenujących oraz trenerów na sali. Jest to ogromny atut na poziomie utrzymania skupienia, koncentracji i indywidualnego podejścia w realizacji zamierzonych  celów treningowych.

 

PARTNERZY